זירת המומחים

אחריות סביבתית בתהליכי בניה

הביקוש לפתרונות דיור בישראל נמצא בעלייה מתמדת ויזמים רבים מקדמים פרויקטים בתחום התכנון והבניה על מנת לספק מענה לדרישה. לצד היתרונות הבולטים שבקידום מיזמים אלו, הם עשויים להגיע לא פעם עם מחיר סביבתי כבד. כדי להעריך את כלל ההשפעות האקולוגיות של מיזם הבנייה שלך ולייעד פתרונות לקידום בניה בת קיימא, עומדים לרשותך מומחים בתחום התכנון הסביבתי שיסייעו לך במשימה. צוות המומחים של EOS – שירותי התייעלות סביבתית מזמין אותך לקבל ליווי צמוד ולהסתייע בחוות דעת של המומחים המובילים בישראל בתחום. יחד, נעריך את הסיכונים הסביבתיים בפרויקט שלך ונייעד להם פתרונות מתקדמים שיאפשרו לך להניע את התוכנית ללא חשש למפגעים סביבתיים ובהתאם להנחיות המשרד להגנת הסביבה.

Credit: Pixabay

ישנם היבטים רבים בתהליך הבניה שעשויים לגרום למפגעים סביבתיים חמורים. זיהומי רעש, ריחות רעים, השלכת פסולת ופגיעה בחי, בצומח ובמקורות מים הם רק חלק מההיבטים בהם עשוי המיזם לסכן את הסביבה. לכן, כאשר קיים סיכון לפגיעות מסוג זה, נדרש לבצע תסקיר השפעה על הסביבה כחלק מתכנון תב"ע. כדי לערוך תסקיר זה באופן מקיף ומקצועי, יש לפנות לעזרתם של אנשי המקצוע בהקדם.

עריכת תסקיר השפעה על הסביבה

במהלך התסקיר, נבחן את מצבו הסביבתי של המרחב בו נערך הפרויקט ואת כלל החלופות למיזם כדי לבחון האם זהו אכן המיזם הבטוח ביותר מבחינה סביבתית. לאחר מכן, נסקור את כלל שלבי התוכנית ונעריך את השלכותיה הסביבתיות. ככל שנזהה סיכונים לסביבה, נסייע לך לייעד את כלל הפתרונות הנדרשים כדי לפעול באופן בטוח ולמנוע נזקים במהלך הפרויקט. את כלל ההמלצות הללו, נגיש למוסדות התכנון והבנייה הרלוונטיים ונסייע לך לקבל את כל האישורים הנדרשים כדי להתחיל. כך, נוכל למנוע עיכובים מיותרים בפרויקט, לקדם תהליך בניה בר קיימא ולפעול ביעילות וביושרה.

EOS – שירותי התייעלות סביבתית מספקת ייעוץ סביבתי לעסקים בכל תחומי התעשייה. הניסיון רב השנים שלנו והידע המקצועי הנרחב הופך אותנו לאחת הסמכויות המובילות בישראל בתחום התכנון וההתייעלות הסביבתית. בכל מיזם ולקראת הקמת עסק יצרני חדש, אנו עומדים לרשותך ומסייעים לך לעמוד בכל הדרישות הסביבתיות.

שירותי תכנון סביבתי לכל המגזרים

בין אם נדרש לך ייעוץ בנושאי סביבה לקראת מיזם פיתוח, או אם המפעל שלך זקוק לקבלת היתר רעלים, צוות המומחים שלך עומד לרשותך ויסייע לך לייעד את הפתרונות הטובים ביותר לצרכים שלך. לקבלת פרטים נוספים, ניתן לפנות אלינו כעת במספר 052-4506622.

 

מאמרים רלוונטיים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button