צרכנות

שירות המשלוחים החינמי של אפליקציית תן ביס מגיע לאשדוד

החל מהשבוע תושבי אשדוד יוכלו להנות משירות המשלוחים החינמי של תן ביס בהזמנות ממגוון מסעדות העיר

 מנכ"לית תן ביס: "אנחנו גאים באמון שהמסעדות בעיר נותנות בנו ושמחים לקחת חלק בתהליך ההתאוששות שלהם ובחזרתם לשגרה"

חברת תן ביס הודיעה היום (א') כי החל מהשבוע שירות המשלוחים החינמי שלה יינתן למזמינים באפליקציה ובאתר בעיר אשדוד. עוד ציינו בתן ביס כי עשרות מסעדות ורשתות מובילות בעיר כבר הצטרפו לשירות המשלוחים החינמי ביניהן: זה, קסטל, פיתה בסטה, חומוס אליהו, ReBar, מנדוס, ארומה ועוד. משתמשי תן ביס יוכלו להתלבט בין מגוון השייקים של ReBar, לבין לוטוס בורגר של 'זה', מנת האסאדו 8 של פיתה בסטה או מאות מנות טעימות נוספות לבחירה.

תן ביס היא אחת מחברות הזמנת האוכל המקוונות הגדולות בישראל המציעה שירות משלוחים בין היתר גם למסעדות שלא מפעילות כיום שירותי משלוחים משלהן כאשר בשירות זה לא נגבים דמי משלוח מהלקוח. השירות פועל בכ-40 ערים בישראל וכעת יורחב גם לאשדוד.

"אנחנו שמחים ונרגשים להרחיב את הפעילות שלנו גם לאשדוד, ולאפשר לתושבים ליהנות משירות משלוחים מהיר, מקצועי וחינמי", אמרה נורית שקד מנכ"לית תן ביס"אנחנו גאים באמון שהמסעדות בעיר נותנות בנו ושמחים לקחת חלק מתהליך ההתאוששות שלהם ובחזרתם לשגרה עד כמה שניתן".

תן ביס נוסדה בשנת 2000 והפכה לחברה מובילה במתן פתרונות לעסקים באמצעות סבסוד ארוחות לעובדיהם דבר שהפך אותה לסמל סטטוס עבור העובדים בתעשיית ההייטק. בנוסף למגזר העסקי, האפליקציה והאתר של תן ביס זמינים גם לקהל הרחב עם שירות המאפשר לכל אחד להזמין משלוחים הביתה וליהנות מהטבות מאלפי מסעדות בפריסה ארצית. בשנת 2018 נרכשה תן ביס על ידי Just Eat Takeaway.com ההולנדית, אשר הפכה לאחרונה לחברת האונליין למשלוחי האוכל הגדולה בעולם המערבי לאחר מיזוגה עם  Just-Eat הבריטית.

קרדיט: נמרוד בר-און

מאמרים רלוונטיים

Back to top button