טיפוחכתבה ראשיתנשים

המותג הישראלי שפיתח הזרקה שמחזירה את השיער לראש

את החברה הישראלית HAIRSTETICS אין כל צורך להציג, מדובר בסטארט־אפ ישראלי מהפכני להזרקת שערות סינתטיות לקרקפת, שזכה לתהודה והוקרה בכל רחבי תבל.
HAIRSTETICS – השיטה הטיפולית הייחודית, מיועדת למעשה לנשים הסובלות מדלילות שיער והקרחה, ומיושמת בהצלחה רבה במדינות האיחוד האירופי, בברזיל וכמובן גם בארץ.

צילום אלבום פרטי

את הטכנולוגיה המסקרנת פיתח היזם והממציא דביר קרן שבאמתחתו שלושה תארים אקדמיים, שניים מהם תארים מקבילים בהנדסת מכונות מ"הטכניון" ותואר נוסף בהנדסת תעשייה MBA מאוניברסיטת תל אביב. קרן רשם בעבר מעל 20 פטנטים על שורת מכשירים רפואיים שפיתח בתחום הקרדיולוגיה והכירורגיה.
בשנת 2010 חבר קרן לבועז שנהב מהנדס מכונות בוגר הטכניון ואוניברסיטת קורנל ויחדיו הם הקימו את החברה ופיתחו את הטכנולוגיה במשך כעשור עד לקבלת האישורים הרגולטוריים הנדרשים לשימוש רפואי באירופה, בברזיל ובישראל.
שנהב ניהל את החברה בשנותיה הראשונות, והוביל את הפעילות הפרה-קלינית, קלינית ורגולטורית עד לקבלת אישורי אמ"ר,CE ו- Anvisa. הן הטכנולוגיה והן השיער מיוצרים בארץ.
עם הקמתה ביקשה החברה לפתח פיתרון פשוט, מהיר וזעיר פולשני שיהווה מענה עבור כל החוששות מפרוצדורות פולשניות מורכבות, וייתן מענה אסתטי לנשים הסובלות מדילול שיער. במסגרת התהליך שארך 8 שנים, פותח המכשיר הייחודי – HAIRSTETICS.

למעלה מ-12 מיליון דולר הושקעו בפיתוח טכנולוגיית HAIRSTETICS. בהשקעה שהגיעה ממשקיעים פרטיים זרים, מקרנות השקעה ומרשות החדשנות הישראלית. החברה נמצאת כיום בשליטת קרן ההון סיכון Peregrine ומשקיעים פרטיים נוספים ומנוהלת ע"י אורן נאמן לשעבר סמנכ"ל מכירות בינ"ל של חברת ALMA LASERS.
השיטה המדוברת מיושמת באמצעות מזרק עם שתי מחסניות. בכל מחסנית 12 או 25 שערות סינתטיות המחוברות למחטים חלולות. השערות הללו עשויות מחוטי תפירה כירורגיים, ובקצה כל שערה יש סטנט מיניאטורי העשוי מניטינול (סגסוגת שחוללה מהפכה בתחום הקרדיולוגיה ההתערבותית ומשולבת בין השאר בסטנטים שמושתלים בחולי לב), שמקבע אותה לקרקפת.

 

מאמרים רלוונטיים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button